WąbJAZZno

Festiwal Jazzowy „WąbJAZZno” w Wąbrzeźnie to nowe, poszukujące własnego charakteru wydarzenie, którego repertuar jest bardzo zróżnicowany stylistycznie.

Chcemy pokazać, że “JAZZ nie gryzie”, co więcej, daje szerokie spektrum możliwości. Muzyka na bardzo dobrym poziomie, zagrana na żywo, gdzie publiczność ma wpływ na grających muzyków tak samo, jak muzycy na publiczność, jest świetną okazją do promowania wolności twórczej, kreatywnego postrzegania świata. Jesteśmy przekonani, iż jest to wyśmienita okazja dla każdego na odkrywanie i rozwijanie własnych pasji i talentów.

WąbJAZZno to nie tylko koncerty. To również wspaniały moment, by budować płaszczyznę z dostępem do bezcennej różnorodności, jakim jest szeroko rozumiany świat kultury.

WąbJAZZno jest efektem całej masy przypadków, porozrzucanych w czasie i przestrzeni,  wielu lat dojrzewającej koncepcji i ciekawych zbiegów okoliczności. Nie można nie docenić entuzjazmu sporej grupy osób, chcących poświęcić swój czas, a w przypadku mecenasów i partnerów WąbJAZZna – wsparcia finansowego na organizację tego wydarzenia. Dzięki temu marzenia i pomysły będą miały szansę stać się w niedalekiej przyszłości inspirującymi przeżyciami, a w tej dalszej wspaniałymi wspomnieniami.

Serdecznie zapraszamy
Ludzie z WąbJAZZna
  

Partnerem Festiwalu Jazzowego WąbJAZZno jest Województwo Kujawsko – Pomorskie.

Festiwal dofinansowano z budżetu Województwa Kujawsko – Pomorskiego https://kujawsko-pomorskie.pl/

Stowarzyszenie FORMA otrzymało wsparcie udzielone w ramach funduszu Creators for Ukraine zarządzanego przez CISAC we współpracy z ZAiKS-em.

Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie STOART.